Program pro školy a tvůrčí dílny z projektu Mým kořenům

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. nabízíme program "Můj život s asistencí" pro školy zdarma. Jedná se o promítání krátkého dokumentárního filmu o životě s asistencí lidí se zdravotním postižením (23min.), debatu a praktickou zkušenost s vozíky. Akce má za cíl inspirovat žáky a studenty ke zdravé komunikaci, poznávání a respektování odlišností. Více informací o tomto programu, a také o tvůrčích dílnách Mým kořenům, CV a fotodokumentaci naleznete níže. Těšíme se na spolupráci.

Muj zivot s asistenci 2018 kuba neubert a milli neubert janatkova
B:w1sicmvzaxpliiwzmzbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==

Tvůrčí dílny Mým kořenům

B:w1sicmvzaxpliiw1mdbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==
B:w1sicmvzaxpliiw1mdbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==

HLASOVÁ SLAVNOST 

Hudební dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Cítíte zklamání a únavu, nebo máte chuť na novou energii a podněty, chuť zpívat, setkat se s lidmi a oslavit svůj život tvorbou? Jste naštvaní a chcete se naučit zdravě ventilovat svůj hněv pomocí rytmu a pohybu? Chcete probudit a prozpívat jaro? Oslavíme společné setkání ve zpěvu nejen české lidové hudby a nejstarších hudebních památek v kruhu, jako za starých časů. Přirozeně propojíme dech, hlas, rytmus, hravý pohyb, relaxaci, a posilující i uvolňující kořenová témata. Nejedná se o terapii, ale o harmonickou i energetickou hudební dílnu, která se dá uzpůsobit Vašim potřebám. Přihlášky a informace pod fotogalerií a na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Nové termíny 2018 budou brzy zveřejněny.

  MALOVACÍ SLAVNOST 

  Tvůrčí dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Máte chuť tvořit, oslavit svůj život kreativitou, ale bojíte se, že k tomu nemáte dispozice? Baví Vás malovat a potřebujete získat větší jistotu, uvolněnost, nadhled? Potřebujete si odpočinout a rozvinout Váš potenciál? Nadechneme se, protáhneme záda a oslavíme společné setkání a tvorbu v kresbě, malbě, objektu a šití v kruhu, jako za starých časů. Budeme relaxovat, podpoříme posilující i uvolňující kořenová témata. Náměty zvolíme dle Vašich preferencí, od abstrakce po realistickou kresbu, nebo třeba i malování v pohybu. Materiál, prostor, konzultace a malé občerstvení v ceně. Přihlášky a informace níže pod fotogalerií nebo na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Termíny 2018 jsou následující:

  • 28.-29.7. (PÍSEK) / Více info níže a v sekci Kalendář

  Výtvarná dílna - Letní akvarel s Milli, Písek, 28.-29.7.2018

  Kde: Písek, Ateliér v Písku a přilehlé rybníky a lesy (10-15min chůze od ateliéru), přihlášky v TOMTO ODKAZU.

  Co: Výtvarná dílna Letní akvarel s Milli - květiny a příroda (plenér)

  • 28.7. 2018 od 13:30 do 17:00 (450,-Kč)  
  • 29.7.2018 od 9:30 do 12:00 (300,-Kč)  
  • Oba dny: 650,-Kč 

  Nechte rozpustit své obavy a stres ve vodě a barvách. Budeme se učit vnímat přírodu. Uchováme si její energii a sílu v akvarelových skicách a malbách krajiny, nebe, květin nebo detailů, které můžeme poté dokončit v ateliéru. Protáhneme záda a uvolníme dech, aby se nám příjemně tvořilo a žilo. Vyzkoušíme různé způsoby malby, které zábavná technika akvarelu přináší. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro kohokoli s chutí tvořit, nabrat letní energii a radost. 
  Pokud vlastníte oblíbené štětce, skicák, nebo akvarel / vodovky, můžete si přinést s sebou. Jinak bude základní materiál k dispozici v ceně. V případě většího množství použitého papíru lze dokoupit za doplatek 15,- Kč. 
  Kapacita: minimum 8 účastníků, maximum 20 účastníků

  Dílny Mým kořenům - Rodový strom pro rodiny s dětmi

  Vedení dílen na ČVUT, CAP-ART, Konzervatoři Duncan Centre v Praze (dílny kostýmu a projekty Afrika, Baroko, Klasicismus, Romantismus), 2018 - 2009

  Výtvarné a pohybově-hudební dílny na Celostátních přehlídkách dětského scénického tance - Varnsdorf, Kutná Hora, 2009 - 2008