Program pro školy a tvůrčí dílny z projektu Mým kořenům

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. nabízíme program "Můj život s asistencí" pro školy zdarma. Jedná se o promítání krátkého dokumentárního filmu o životě s asistencí lidí se zdravotním postižením (23min.), debatu a praktickou zkušenost s vozíky. Akce má za cíl inspirovat žáky a studenty ke zdravé komunikaci, poznávání a respektování odlišností. Více informací o tomto programu, a také o tvůrčích dílnách Mým kořenům, CV a fotodokumentaci naleznete níže. Těšíme se na spolupráci.

Tvůrčí dílny Mým kořenům

HLASOVÁ SLAVNOST 

Hudební dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Cítíte zklamání a únavu, nebo máte chuť na novou energii a podněty, chuť zpívat, setkat se s lidmi a oslavit svůj život tvorbou? Jste naštvaní a chcete se naučit zdravě ventilovat svůj hněv pomocí rytmu a pohybu? Chcete probudit a prozpívat jaro? Oslavíme společné setkání ve zpěvu nejen české lidové hudby a nejstarších hudebních památek v kruhu, jako za starých časů. Přirozeně propojíme dech, hlas, rytmus, hravý pohyb, relaxaci, a posilující i uvolňující kořenová témata. Nejedná se o terapii, ale o harmonickou i energetickou hudební dílnu, která se dá uzpůsobit Vašim potřebám. Přihlášky a informace pod fotogalerií a na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Nové termíny 2018:

  • 13. října 2018: PLZEŇ - dílna Hlasová slavnost - info níže

MALOVACÍ SLAVNOST 

Tvůrčí dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Máte chuť tvořit, oslavit svůj život kreativitou, ale bojíte se, že k tomu nemáte dispozice? Baví Vás malovat a potřebujete získat větší jistotu, uvolněnost, nadhled? Potřebujete si odpočinout a rozvinout Váš potenciál? Nadechneme se, protáhneme záda a oslavíme společné setkání a tvorbu v kresbě, malbě, objektu a šití v kruhu, jako za starých časů. Budeme relaxovat, podpoříme posilující i uvolňující kořenová témata. Náměty zvolíme dle Vašich preferencí, od abstrakce po realistickou kresbu, nebo třeba i malování v pohybu. Materiál, prostor, konzultace a malé občerstvení v ceně. Přihlášky a informace níže pod fotogalerií nebo na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Nové termíny 2018:

  • 30.září 2018: MĚLNÍK - Podzimní akvarel s Milli - info níže

Výtvarné dílny - Podzimní akvarel s Milli - informace níže

Výtvarná dílna Podzimní akvarel s Milli – MĚLNÍK, 30.9.2018

30. září 2018, MĚLNÍK, Inspirace (5.května 139) a přilehlá krajina 

Přihlášky: i.n.spirace@seznam.cz, 603 457 202

Prosíme o platbu zálohy 300,- Kč předem na účet 1366587023/3030 do 24.10.2018. V případě potřeby se odhlásit z kurzu ze zdravotních či jiných závažných důvodů se prosím individuálně domluvte s lektorkou Milli Janatkovou (milli.janatkova@gmail.com). Děkujeme za pochopení.

Z reakcí účastníků:  

„Velmi inspirativní, uvolňující, obohacující, a jako bonus v přírodě strávený víkend. Děkuji za váš čas a energii - více takových akcí!“ R. R.  
„Moc děkujeme za krásné chvilky a za podporu při našich uměleckých pokusech.“ P. J.  
„Malování v červenci bylo super a strašně mně nadchlo.“ I.T.  
„Moc se mi s Vámi líbilo.“ M. S.  
„Jsem ještě plná dojmů a vzpomínám.“ D. Š.  

O kurzu:  
Nechte rozpustit své obavy a stres ve vodě a barvách. Budeme se učit vnímat přírodu. Uchováme si její energii a sílu v akvarelových skicách a malbách krajiny, nebe, země, kořenů, rostlin nebo detailů, které můžeme poté dokončit v ateliéru. Protáhneme záda a uvolníme dech, aby se nám příjemně tvořilo a žilo. Vyzkoušíme různé způsoby malby, které zábavná technika akvarelu přináší. Naučíme se vnímat sebe sama a s laskavostí hodnotit své dovednosti a práci.Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro kohokoli s chutí tvořit, nabrat letní energii a radost.  
Termín a cena:  
30. září 2018 od 10:00 do 16:30  
Cena: 650,- Kč

Pokud vlastníte oblíbené štětce, skicák, nebo akvarel / vodovky, můžete si přinést s sebou. Jinak bude základní materiál k dispozici v ceně. V případě většího množství použitého papíru lze dokoupit za doplatek 15,- Kč.  

Místo: MĚLNÍK, Inspirace a přilehlá krajina
Kapacita:  
Minimum 8 účastníků, maximum 20 účastníků.

Dílna Mým kořenům - Hlasová slavnost - PLZEŇ, 13.10.2018

13. října od 13:30 do 17:30, PLZEŇ, Prostor Spirála (Husova 43)

Přihlášky: ka.stetkova@gmail.com

Cena: 700,- Kč

Hlasová slavnost je dílna propojující hlas, zpěv, zvuky a nenáročný hravý pohyb. 

Cítíte únavu, rezignaci, frustraci, nebo máte radost, chuť na novou energii a podněty? Toužíte zpívat, setkat se s lidmi a oslavit svůj život tvorbou, uvolněným dechem? Jste naštvaní a chcete se naučit zdravě ventilovat svůj hněv pomocí rytmu, pohybu a hlasu? Chcete probudit a prozpívat se podzimem? 

Hudební dílna s malým občerstvením. Oslavíme společné setkání a tvorbu ve zpěvu nejen české lidové hudby v kruhu, jako za starých časů. Přirozeně propojíme dech, hlas, rytmus, pohyb, relaxaci, a posilující i uvolňující kořenová témata, která se týkají každého z nás. V případě zájmu můžeme spojit melodie a přirozený rytmický "perku-zpěv" (jemný beat-box). 

Cena celé dílny je 700 Kč, zálohu 350 Kč je třeba uhradit do 20.9. 
Přihlášky a další info zde do zpráv nebo na ka.stetkova@gmail.com

Dílny Mým kořenům - Rodový strom pro rodiny s dětmi

Vedení dílen na ČVUT, CAP-ART, Konzervatoři Duncan Centre v Praze (dílny kostýmu a projekty Afrika, Baroko, Klasicismus, Romantismus), 2018 - 2009

Výtvarné a pohybově-hudební dílny na Celostátních přehlídkách dětského scénického tance - Varnsdorf, Kutná Hora, 2009 - 2008